Ledri Vula darkon me babain e ish të dashurës

Ledri Vula darkon me babain e ish të dashurës

Showbiz korrik 20, 2018 - 12:52
Lexo për më shumë detaje

Kthehemi pas në kohë kur Ledri Vula dhe Dua Lipa kanë qenë në një lidhje kur këngëtarja ende nuk ishte e famshme, përcjell “Zeri.info”.

 

Edhe pse janë ndarë kohë më parë dhe askush nuk foli për lidhjen e tyre, Ledri dhe Dua kanë ruajtur marrëdhënie miqësore dhe kjo vërtetohet nga ajo çfarë ndodhi mbrëmjen e kaluar.

Ledri Vula dhe Faton Shoshi kanë darkuar me prindërit e këngëtares me famë ndërkombëtare dhe nga fotot e videot e postuara ata shfaqen duke u argëtuar deri në orët e para të mëngjesit, vazhdon më tej “Zeri.info”.

Fansat e reperit të famshëm duke parë këto momente kaq të këndshme kanë kërkuar që dyshja të bashkëpunojë në një projekt muzikor. Sa do të realizohet mbetet për t’u parë e konfirmuar nga vetë artistët ose përfaqësuesit e tyre/ZERI/.

Image