Shawn Mendes thyen heshtjen për ish të dashurën Hailey

Shawn Mendes thyen heshtjen për ish të dashurën Hailey

Showbiz korrik 19, 2018 - 15:34
Lexo për më shumë detaje

Që nga viti i kaluar është spekuluar për një lidhje të mundshme për këngëtarin Shawn dhe modelen Hailey Baldwin , pasi  janë paraqitur edhe në eventin e madh “Met Gala” si një çift i lumtur e cila tashmë është fejuar me Justin Bieber, përcjell “Zeri.info”.

Mirëpo pas gjithë kësaj Shaën ka pohuar se pas kuptimit që ish e dashura e tij është fejuar i kam shkruar “Urime, yeahh kjo është ajo   që është “