Kjo është dhurata e Greta Koçit për Xhensilën dhe vajzën e saj

Kjo është dhurata e Greta Koçit për Xhensilën dhe vajzën e saj

Showbiz korrik 12, 2018 - 22:00
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj sot është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe komediani Bes Kallaku janë bërë prindër të një vajze të cilës i kanë vënë një emër shumë të veçantë, e që është Ajka, shkruan lajmi.net

Përpos nga familjarët dhe miqtë, Xhensila dhe Besi urime kanë marrë edhe kolegët e tyre.

Është Greta Koçi  ajo e cila përveç se uroi prindërit Kallaku, bëri për ta një dhuratë modeste të cilën e shpërndau në rrjetet sociale.

Fjala është për një tufë lulesh dhe tullumbace ngjyrë rozë!

Image