Nuk është fotoshop, këto janë të pasmet bombastike të Bebe Rexhës

Nuk është fotoshop, këto janë të pasmet bombastike të Bebe Rexhës

Showbiz korrik 12, 2018 - 21:37
Lajmet e fundit nga showbizi

Beba Rexha është njëra nga artistet më të suksesshme në rrafshin ndërkombëtar.

Në rrjetet sociale e posaqërisht në atë Instagram ka mbi 5 milionë ndjekës për të cilët publikon imazhe të ndryshme, shkruan lajmi net.

E në këtë të fundit ajo vë në pah të pasmet bombastike e që thotë se nuk ka përdorur Fotoshop.

“Më falni më duhej me postu. Është e vërtetë. Nuk është Fotoshop. Po e kam fituar peshën. Jam njeri dhe më duhet të ha. Ju e dini çfarë: E dua **** time të trashë!!!!.”, ka shkruar ajo.

Nga ana tjetër ajo po shijon suksesin e albumit “Expectations” dhe këngës së fundit “I’m a mess”. 

Image