Rita Ora vë në pah gjoksin në imazhet e fundit, duket mjaft atraktive në ngjyrat kuq e zi

Rita Ora vë në pah gjoksin në imazhet e fundit, duket mjaft atraktive në ngjyrat kuq e zi

Showbiz korrik 12, 2018 - 21:28
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, së fundmi është dekoruar nga kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj me “Hyjneshën në Fron”.

Ndërkohë, ajo vazhdon të jetë e angazhuar me koncerte të shumta në turin e saj evropian.

Përveç koncerteve, fansat kanë mundësi ta shohin shumë atë edhe në rrjetet sociale, në të cilat është çdo ditë aktive.

Jo të rralla janë rastet kur Ora ndan me ndjekësit edhe ndonjë fotografi provokuese.

Të tilla janë imazhet që ka publikuar së fundmi, në të cilat vjen mjaft provokuese, teksa vë në pah gjoksin atraktiv.

E veshur me reçipeta të zeza dhe një mantel ngjyrë të kuqe, ajo vuri mjaft mirë në pah linjat trupore dhe sharmin e saj.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve të saj ishin të shumta. 

Image

Image

Image

Image