Xhensila dhe Besi bëhen prindër për herë të parë

Xhensila dhe Besi bëhen prindër për herë të parë

Showbiz korrik 12, 2018 - 15:04
Lexoni më shumë detaje

Këngëtarja Xhensila Murtezaj është bërë nënë për herë të parë pasi ka lindur një vajzë.

Gazeta shqiptare raporton se këngëtarja dhe aktori Bes Kallaku kanë sjellë në jetë vajzën në një spital privat dhe se të dyja kanë shëndet të mirë.