Kida publikon këngën më të re (VIDEO)

Kida publikon këngën më të re (VIDEO)

Showbiz korrik 11, 2018 - 21:19
Lexoni lajmet më të fundit nga showbizi vendor dhe ndërkombëtar

Sapo ka sjell projektin e ri.

Është fjala për këngëtaren e njohur Kida e cila ka publikuar këngën e re të titulluar “Mas”, shkruan lajmi net.

Edhe kësaj radhe, Kida vjen me këngë ritmike të punuar nga grupi i saj “On Records”, nën përkujdesjen e ZzapnChriss.

Pritet që kënga të pëlqehet dhe të pritet mirë nga publiku ku tanimë mund ta gjeni në Youtube.