Temperaturat e larta, Luana i vë flakën 'Instagramit'!

Temperaturat e larta, Luana i vë flakën 'Instagramit'!

Showbiz korrik 11, 2018 - 15:17
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca, duket se këtë verë po e kalon vetëm në pushime.

Ajo sërish ka publikuar fotografi ku shihet në një jaht në bregdet, ku shfaq trupin e saj aq seksi e të formësuar në binike, shkruan "zëri.Info"

Shikojeni si duket ajo:

Image