Ndodh edhe kështu, moderatori del me gruan dhe ish të dashurën e tij!

Ndodh edhe kështu, moderatori del me gruan dhe ish të dashurën e tij!

Showbiz korrik 11, 2018 - 11:08
Lajmet e fundit nga showbizi

Moderatori i njohur Simmon Cowell i ka habitur të gjithë në shëtitjen e tij të fundit, ku është fotografuar me bashkëshorten dhe ish-të dashurën e tij.

Duket se asnjëri nuk mban mëri dhe kalojnë kohë të mirë së bashku. Bashkëshortja e Cowell, e fotografuar nga paparacët duket se është ulur pranë ish-të dashurës së tij, teksa bisedojnë e qeshin të tre.

Pranë tyre janë dhe fëmijët e Simon që kalojnë disa momente të bukura me të tre.

Image

Image