Motra e Adelina Ismailit 'ndezë' rrjetin me këto fotografi

Motra e Adelina Ismailit 'ndezë' rrjetin me këto fotografi

Showbiz korrik 10, 2018 - 21:27
Lexo detajet

Ema Ismaili, motra e dy këngëtarëve të estradës së Kosovës, Adelina dhe Zanfina Ismaili nuk po i reziston publikimit të fotografive në rrjetet sociale, shkruan “Zëri.info”.

Së fundmi motrat Ismaili, kanë zgjedhur që pushimet verore t’i kalojnë së bashku.

Nga këto pushime, ishte Ema ajo e cila nuk u ka rezistuar publikimit të fotografive në rrjetet sociale.

Ajo në llogarinë e saj në “Instagram”, ka publikuar fotografi nga pushimet, në të cilat ajo

ka treguar format perfekte të trupit të saj.

Për më shumë shikoni fotografitë më poshtë. /Zëri

Image 
Image