Ndejë vajzash në shtëpi, Afërdita dhe Xhesika ‘ndezin’ rrjetin me vallëzimin ‘hot’

Ndejë vajzash në shtëpi, Afërdita dhe Xhesika ‘ndezin’ rrjetin me vallëzimin ‘hot’

Showbiz korrik 10, 2018 - 20:51
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtarja Afërdita Dreshaj dhe modelja Xhesika Berberi janë mike shumë të mira.

Ato i kemi parë tek kalojnë bashkë kohën e lirë, e njësoj po veprojnë edhe sot kur janë bërë bashkë në shtëpi dhe po vallëzojnë, shkruan lajmi.net

Disa nga momentet gjatë vallëzimit joshës i kemi kapur dhe ju sjellim në vazhdim. Duket se atyre nuk po u bën përshtypje futbolli, konkretisht ndeshja Francë- Belgjikë ku po luhet në kuadër të Kampionatit Botëror dhe jemi afër finales.

Image

Image

Image

Image

Image