Rozana Radi kërkon hotel ‘special’ për qenin e saj

Rozana Radi kërkon hotel ‘special’ për qenin e saj

Showbiz korrik 10, 2018 - 17:27
Lajmet e fundit nga showbizi

Kanë kaluar katër ditë nga ditëlindja e Rozana Radit dhe festa po vazhdon akoma edhe sot.

Mirëpo në vendin ku ajo po qëndron me pushime nuk është e kënaqur ndaj trajtimit që po i bëhet qenit të saj, shkruan lajmi.net

Andaj nëpërmjet publikimit të një fotografie ajo ka kërkuar publikisht një vend ku për qenin e saj do të kudjeseshin maksimalisht, ta shëtisin etj, por jo ta mbajnë të mbyllur.

Ndryshe Rozi shumicën e kohës po e kalon me qenushin e saj dhe momentet bashkë i ndanë me ndjekësit në rrjete sociale.

Image