Kjo këngëtare befason me linjat seksi, jo shpesh i ekspozon ato!

Kjo këngëtare befason me linjat seksi, jo shpesh i ekspozon ato!

Showbiz korrik 10, 2018 - 17:01
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtarja Eneda Tarifa, tashmë është në moshën 36-vjeçare dhe si një artiste e madhe ajo kurrsesi nuk e lë anash kujdesin për trupin e saj të formësuar.

Ajo rrallëherë ekspozon trupin e aq më pak me veshje provokuese, por kësaj radhe duket të ketë vepruar ndryshe, shkruan "Zëri.Info".

Eneda ka publikuar fotografi në rrjetin social "Facebook", ku ka ekspozuar barkun e saj të sheshtë me një veshje të thjeshtë por që duket shumë elegante.

Image
Image