Tensionohet Rihanna

Tensionohet Rihanna

Showbiz korrik 10, 2018 - 13:29
Lexo për më shumë detaje

Muajin e kaluar u raportua se Rihanna është ndarë nga i dashuri i saj miliarder Hassan Jameel,përcjell’’Zeri.info’’

Por këngëtarja është bashkuar përsëri me të, pasi u fotografuan bashkë duke kaluar pushimet nën shoqërinë e njëri-tjetrit në Puerto Vallarta, Meksikë.

Dhe duket se nuk po i shijojnë dhe aq shumë pushimet, 30-vjeçarja duket mjaft e zemëruar me biznesmenin saudit. Paparacët kanë kapur tensionin midis tyre.

Bukuroshja shihet e ulur e veshur me bikini ndërsa i dashuri qëndron pranë saj,transmeton’’ Zeri.info’’

Por në fytyrën e tyre shfaqet zemërimi i saj ku edhe përmes gjesteve shfaq mllefin e saj duke mos treguar asnjë grimcë buzëqeshje.

Pas zënkës, Hassan largohet i mërzitur ndërsa Rihanan e ndejk pas e mbështjellur me peshqir/ZERI/.

Image
Image