Almeda ju përshëndet me këtë foto provokative nga ky vend mahnitës

Almeda ju përshëndet me këtë foto provokative nga ky vend mahnitës

Showbiz korrik 10, 2018 - 13:29
FOTO

Modelja e njohur shqiptare por që jeton në Turqi, Almeda Abazi ka zgjedhur një fotografi mjaftë të bukur për të i përshëndetur ndjekësit e saj në “Instgram”, shkruan “Zëri.info”.

Në këtë fotografi ajo shihet mbi një shkëmb e ku në prapavijë ka një pamje shumë të bukur.

LEXO EDHE: Kim Kardashian me këtë veshje ia huq me të madhe (FOTO)

Me dy gishta të ngritur lartë dhe e veshur në të bardha ajo duket mahnitëse.

Përndryshe ajo është e martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman. /ZERI

Image

Image