Robert Berisha publikon këngën e re

Robert Berisha publikon këngën e re

Showbiz qershor 19, 2018 - 22:08
Lexoni lajmet më të fundit nga vendi dhe bota

Këngëtari nga Kosova, Robert Berisha ka lansuar këngën e tij më të re të titulluar "Pa ty", shkruan "Zëri.info".

Kjo këngë u realizua nga producenti Nurteel si dhe është e shoqëruar me videoklip. /Zëri