‘Sinjali’ i radhës i Dafinës për Ledrin?!! A do t’i shohim sërish bashkë?

‘Sinjali’ i radhës i Dafinës për Ledrin?!! A do t’i shohim sërish bashkë?

Showbiz qershor 18, 2018 - 22:26
Detajet

Një foto e publikuar me Ledrin dhe disa reagime të tjera të saj në raport me ish-in, kanë bërë që fansat të dyshojnë për një ribashkim.

E tani pasi Duffye e ka publikuar një foto në Instagram ajo çfarë ka shkruar sërish aludoj si një sinjal, shkruan lajmi.net

‘Wild Thoughts (mendime të egra)’ shkruante tek imazhi i publikuar e fjalët që kishte zgjedhur Dafina përputheshin me ato të një pjese nga kënga e re e Ledrit ‘Princess Diana’ aty ku thotë ‘Wild Thoughts about you (mendime të egra rreth teje)’.

Pas ndarjes ata kanë thënë nëpër intervista se janë miq të mirë mirëpo reagimet e këngëtares ngjallin shumë dyshime.

‘Fuego’ mban titullin kënga e re e Dyffye të cilën do ta publikoj shumë shpejt dhe e ka paralajmëruar në Instagram.

Image