Bëhuni gati, Ermali e Bes Kallaku paralajmërojnë ‘hitin’ e kësaj vere!

Bëhuni gati, Ermali e Bes Kallaku paralajmërojnë ‘hitin’ e kësaj vere!

Showbiz qershor 14, 2018 - 12:51
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtari kosovare Ermal Fejzullahu dhe aktori Bes Kallaku kanë paralajmëruar projektin e tyre më të ri që do ta sjellin në bashkëpunim, njofton “ZËRI.INFO”.

Ky projekt i ri vjen nga dyshja ën zhanrrin popullor dhe mbanë titullin ‘DAJA’, ndërsa edhe veshjet e këngëtarëve në realizim të videoklipit përshtaten mjaft mirë pasi që ato janë veshje kombëtare.

Njëjtë sikurse Xhensilës edhe Bes Kallakut bashkëshortit të saj, po i pëlqejnë siç duket bashkëpunimet me këngëtar kosovar, e këto bashkëpunime po kanë edhe mjaft shumë suksese, prandaj duket se këtë e do edhe Besi.

Ndryshe, edhe Ermal Fejzullahu kohëve të fundit po sjellë shumë bashkëpunime me këngëtar/e të ndryshëm si nga Kosova ashtu edhe nga Shqipëria e Maqedonia./ZËRI.

 

Hahahahahahaha @ermal.fejzullahu #Daja

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on