Reja e Enver Hoxhës ju hap sytë me këtë pozë thuajse topless!

Reja e Enver Hoxhës ju hap sytë me këtë pozë thuajse topless!

Showbiz qershor 13, 2018 - 09:08
Showbiz

Rezarta Shkurta është një ndër emrat që ka rezistuar gjatë në tregun muzikor, por ka disa vite që ajo nuk është aq shumë aktive, shkruan Gazeta Blic.

Projekti i saj i fundit është lansuar para një viti, kënga me titull “Gjysma ime” e cila i dedikohet bashkëshortit të saj.

Por, duke qenë se tani i është përkushtuar tërësisht biznesit të saj, projetet nga ana e saj vijnë më rrallë.

Së fundmi, ajo është kthyer pas në kohë duke publikuar disa fotografi të një sesioni të realizuar kohë më parë, ku shohim këngëtaren teksa ka pozuar e shtrirë e nudo, e mbuluar vetëm tek pjesët intime me petale trëndafili.

Ndryshe, Rezarta ka vite që është e martuar me nipin e Enver Hoxhës, Ermalin, me të cilin ka dhe një vajzë të quajtur Hera./Gazeta Blic

Image