Klaudia Pepa provokon keq nga shtrati! Pozon pa të brendshme

Klaudia Pepa provokon keq nga shtrati! Pozon pa të brendshme

Showbiz qershor 12, 2018 - 20:44

Njihet për paraqitjet e saj provokuese.

Klaudia Pepa, cilësohet si njëra nga balerinat më seksi shqiptare e cila komentohet shpesh për veprimet që bën, shkruan lajmi net.

Në rrjete sociale është mjaft aktive në të cilën publikon imazhe dhe video të llojllojshme, pa lënë anash ato imazhet ‘hot’.

Ndërkaq, së fundmi ka befasuar me dukjen teksa shfaqet nga shtrati komplet e zhveshur dhe mban gjoksin me duar.

Pepa po ashtu shquhet për fizikun e saj mbresëlënës, sa që jo rrallëherë ka bërë edhe rolin e modeles.

Image