Adelina Berisha seksi edhe në daljet me familje!

Adelina Berisha seksi edhe në daljet me familje!

Showbiz qershor 12, 2018 - 14:18
FOTO

Këngëtarja Adelina Berisha njihet si njëra nder femrat më seksi që ka estrada jonë, por në pozat e fundit ajo tregon se po aq seksi duket edhe kur del me familjen e saj, shkruan “Zëri.Info”.

Këngëtarja ka publikuar dy fotografi në rrjetin social ‘Instagram’, ku ka shkruar 'Family Time' e në këto fotografi Adelina ka ekspozuar këmbët e saj seksi dhe ka marrë pozitë aq joshëse.

Ndryshe, kjo këngëtare është duke shijuar suksesin e këngës së fundit ndërsa ka paralajmëruar po ashtu për projekt të ri të cilin pritet që ta publikojë së shpejti./ZËRI

LEXO EDHE: Dhurata Ahmetaj rikthehet fuqishëm, seksi në projektin e ri!

Image

Image