Lola Haradinaj sot ka ditëlindjen, urimi i djalit do t’ju emocionoj

Lola Haradinaj sot ka ditëlindjen, urimi i djalit do t’ju emocionoj

Showbiz qershor 12, 2018 - 14:07
Ja sa vite ka mbushur ajo

Prezantuesja dhe njëherësh bashkëshortja e deputetit Daut Haradinaj, Lola Haradinaj, sot ka ditëlindjen, shkruan “Zeri.info”.

Lola sot ka mbushur plot 31 vjet.

Në mesin e shumë urimeve, ajo sot ka pranuar një urim mjaft të veçantë dhe emocionues nga djali i saj, Davidi, shkruan “Zeri.info”.

I biri i ka kushtuar një vjershë nënës së tij.

Lola pa dyshim se nuk ka ngurruar që ta publikojë këtë në rrjetet sociale, madje me shumë emocione i ka lexuar këto vargje dhe videon e ka publikuar në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, transmeton “Zeri.info”.

Ne ju sjellim vargjet që Davidi ia ka kushtuar nënës së tij për ditëlindje. 

Nëna ime

E mira që s’ka fund quhet NËNË

Nënës duhet kushtuar një jerm e jo një ditë

Të Dua Nënë Ime

Love You
”, ishin vargjet që Davidi ia ka kushtuar Lolës, përcjell “Zeri.info”.

Image