Era, në New York para udhëtimit të saj në Rusi

Era, në New York para udhëtimit të saj në Rusi

Showbiz qershor 11, 2018 - 22:33
Ja çfarë po bën ajo atje

Era Istrefi është parë në një makinë superluksoze para se ajo të udhëtojë në Rusi

Këngëtarja kosovare ka kënduar këngën e saj zyrtare të Botërorit në Rusia 2018 dhe duket se është në formë të mirë.

Era bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam pritet që të këndojnë këngën “Light it Up”, një këngë me audio dhe videoklip të realizuara para pak dite.

Image