Martohet prezantuesja e njohur shqiptare (FOTO)

Martohet prezantuesja e njohur shqiptare (FOTO)

Showbiz qershor 11, 2018 - 08:20
Ajo mbrëmë i dha fund beqarisë

Jo të gjithë e kishin menduar se kjo prezantuese do të martohej kaq shpejt, shkruan “Zeri.info”.

Madje ajo është edhe shtatzënë.

Mbase edhe kjo mund të ketë qenë arsyeja që prezantuesja shqiptare Jona Spahiu i ka dhënë fund beqarisë, përcjell “Zeri.info”.

Por një gjë duhet ta pranojmë, ajo ishte bërë edhe më e bukur dhe si duket shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë Jonën, shkruan më tutje “Zeri.info”

Ajo mbrëmë dashurinë e saj me Frenki Ymerin e kurorëzoi me martesë në një ambient përrallorë.

Siç mëson “Zeri.info”, Frenki është pronar i një kompanie ndriçimi mjaft të suksesshme në Shqipëri.

Për më shumë, shikoni disa fotografi nga atmosfera e dasmës. /ZËRI/

Image

Image

Image

Image

Image

Image