Mbrëmë mohoi se ka operacione plastike, por shikoni këto fotografi

Mbrëmë mohoi se ka operacione plastike, por shikoni këto fotografi

Showbiz qershor 10, 2018 - 18:13
Këto fotografi flasin më shumë se vetë Luana Vjollca

Asnjëherë nuk e ka pranuar se ka ndërhyrje kirurgjike estetike në trupin e saj, përcjell “zeri.info”.

Moderatorja shqiptare Luana Vjollca në vazhdimësi e mohon se ka ndërhyrje në trupin e saj.

Madje një gjë të tillë e bëri edhe mbrëmë në “Xing me Ermalin”, përcjell “Zeri.info”.

Ajo mbrëmë tha se nuk është e vërtetë që kamë ndërhyrje, duke thënë se i gjithë ky ndryshim i saj është për shkak të kilogramëve të tepërt që ka.

LEXO EDHE: Luana për operacione plastike: Shkojmë si familje te doktori dhe na bëjnë ulje

Luana tha se në fillim kur është shfaqur për herë të parë në ekran peshonte 48 kilogramë ndërkaq tani është 65 kilogramë, përcjell “Zeri.info”.

Por pavarësisht kësaj, edhe sikur ta mohoj çdo herë Luana Vjollca, këto fotografi tregojnë shumë.

Në këto fotografi sh ihet më së miri se si ka ndryshuar moderatorja shqiptare, përcjell “Zeri.info”.

Ajo dikur nuk i kishte buzët siç i ka tani, as hundën nuk e ka pasur siç e ka tani, nuk e kishte gjoksin siç e ka tani e as nuk i kishte të pasmet siç i ka tani.

Për më shumë, shikoni fotografitë e mëposhtme. /ZËRI/

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image