Elita Rudi provokon keq (FOTO)

Elita Rudi provokon keq (FOTO)

Showbiz qershor 06, 2018 - 21:42
Elita Rudi publikon fotografi të zjarrta

Moderatorja Elita Rudi pothuajse çdo herë di si të jetë në qendër të vëmendjes, përcjell “Zeri.info”.

Ajo shumë shpesh publikon fotografi të nxehta në rrjetet sociale.

Së fundmi moderatojra ka publikuar dy fotografi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, transmeton “Zeri.info”.

Në këto fotografi Elita shfaqet mjaftë joshëse dhe provokuese në të njëjtën kohë, përcjell “Zeri.info”.

Për më shumë, shikoni fotografitë që ajo sapo ka publikuar në “Instagram”. /ZËRI/

Image

Image