Festë në familjen e Ermal Fejzullahut (FOTO)

Festë në familjen e Ermal Fejzullahut (FOTO)

Showbiz maj 27, 2018 - 18:32
Ja çfarë po festojnë

Sot ka festë në familjen e këngëtarit Ermal Fejzullahu, shkruan “Zeri.info”.

Është bashkëshortja e tij, Ariana, ajo e cila ka publikuar fotografi nga festa familjare në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”.

Vajza e tyre Buna sot ka ditëlindjen, ajo ka mbushur plot 7 vjet jetë, shkruan “Zeri.info”.

Ariana ka publikuar disa fotografi të festës së ditëlindjes së vajzës.

Kujtojmë se Ermali dhe Ariana kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, transmeton “Zeri.info”.

Për më shumë, shikoni fotografitë e festës së ditëlindjes së vajzës së Ermal Fejzullahut. /ZËRI/

Image

Image

Image

Image

Image

Image