Kaq bukur është dukur për maturë vajza e Donika Kadajt

Kaq bukur është dukur për maturë vajza e Donika Kadajt

Showbiz maj 18, 2018 - 08:52
Lexo detajet

Vajza e deputetes Donika Kadaj, Doruntina ka qenë sivjet maturante. 

E veshur me fustan të zi, Doruntina duket se ka trashëguar shumëçka të bukur nga nëna.

Jo vetëm kaçurrelet i ka si nëna, pasi që po ta analizosh, Doruntina ka shumë të përbashkëta me deputeten e njohur.

Kujtojmë që Donika është nënë e dy fëmijëve, Dardanit dhe Doruntinës.

Image 
Image 
Image