Ky është urimi i Vedat Bajramit për fillim të Ramazanit, i veçantë siç din ai çdo herë!

Ky është urimi i Vedat Bajramit për fillim të Ramazanit, i veçantë siç din ai çdo herë!

Showbiz maj 16, 2018 - 14:40
Kënga që e shoqëron videon ka kuptim shumë!

Aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Vedat Bajrami ka uruar fansat e tij dhe të gjithë besimtarët mysliman për fillimin e muajt të shenjtë të Ramazanit.

Aktori përmes një video të publikuar në rrjetin social Instagram ka dërguar një mesazh për gjithë myslimanët e po ashtu nuk e ka lënë anash as humorin e tij si në çdo rast tjetër, shkruan “Zëri.Info”.

Kënga që e shoqëron këtë urim të Vedatit na bënë të kuptojmë se aktori përmes kësaj ka kërkuar që njerëzit të bashkohen të kenë dashuri dhe mirëkuptim gjatë këtij muaji të shenjtë për myslimanet.

Shikojeni videon më poshtë:

 

Shooting ëPunë punë nat e dit

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on