Ami shfaqet për herë të parë pas lindjes së vajzës

Ami shfaqet për herë të parë pas lindjes së vajzës

Showbiz prill 25, 2018 - 19:13
Amarda Toska ju lë pa fjalë me pamjen e fundit

Prezantuesja shqiptare, Amarda Toska, e njohur për publikun Ami, që prej lindjes së vajzës nuk është paraqitur në publik, shkruan “Zeri.info”.

Që nga 12 marsi, kur Ami dhe Ermal Mamaqi sollën në jetë vajzën e tyre, Ami asnjëherë nuk është shfaqur në publik.

Para disa çasteve, Ami ka publikuar një fotografi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, ku duket mjaftë e bukur dhe tejet joshëse, përcjell më tutje “Zeri.info”.

LEXO EDHE: 'Çmendet' Baby Gee, 'pushton' rrjetet sociale me pozat e fundit!

E veshur në të kuqe, Ami shkëlqen në këtë fotografi. /ZËRI/

Image