Ky deputet i LDK-së sot ka ditëlindjen

Ky deputet i LDK-së sot ka ditëlindjen

Showbiz prill 22, 2018 - 09:44
Kaq vite mbushi sot ai

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot ka ditëlindjen, raporton “Zeri.info”.

LEXO EDHE: Nuk ka se si të mos jetë e bukur Dua Lipa

Bëhet fjalë për deputetin Lumir Abdixhiku.

Ai sot po e feston ditëlindjen e tij të 35-të, përcjell “Zeri.info”.

Abdixhiku këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Facebook”, ku ka publikuar edhe një fotografi në të cilën shihet së bashku me vajzën e tij duke i fryrë qiriut të tortës së ditëlindjes.

Kujtojmë se Abdixhiku ka qenë njëri ndër deputetët më të votuar të LDK-së, pavarësisht se kësaj partie i është bashkuar vitin që shkoi dhe se është zgjedhur deputet për herë të parë në zgjedhjet e fundit parlamentare të vendit. /ZËRI/