Nuk ka se si të mos jetë e bukur Dua Lipa

Nuk ka se si të mos jetë e bukur Dua Lipa

Showbiz prill 22, 2018 - 08:24
Shikojeni se çfarë bukuroshe është nëna e saj

Këngëtarja nga Prishtina, Dua Lipa, është njëra ndër këngëtaret më të suksesshme në arenën botërore për momentin, shkruan “Zeri.info”.

Dua përpos hiteve të saj që ka sjell deri më tani, ajo në asnjë moment nuk ka ngurruar që të tregoj për prejardhjen e saj, por edhe ta shfaq familjen e saj për adhuruesit.

Padyshim përpos zërit të saj, Dua ka edhe një sharmë dhe bukuri që çdo kush do ta lakmonte, transmeton “Zeri.info”.

Jo më kot thonë “dardha nën dardhë...”. E kjo më së miri i shkon Duas.

LEXO EDHE: Pasuria e Dua Lipës arrin shifra milionëshe

Tërë bukurinë, zërin, sharmin dhe çdo gjë tjetër Dua e ka trashëguar nga prindërit e saj, përcjell “Zeri.info”.

Babai i saj, Dukagjin Lipa dhe nëna e saj, Anisa, pothuajse në çdo ngjarje janë pranë bijës së tyre.

Por, nëna e Duas, Anisa, ka publikuar një fotografi me të bijën, ku shfaqet mjaftë në formë dhe shumë e bukur, përcjell tutje “Zeri.info”.

Për më shumë, shikoni disa fotografi të Duas me prindërit e saj, e në veçanti me nënën.

 

After party ë#dualipa #allypally #funnight #soldoutshow

A post shared by ANESA LIPA ë (@anesalipa) on

 

 

GIRLS GIRLS ë

A post shared by ANESA LIPA ë (@anesalipa) on

 

 

Last night at @sglewis_ sold out show ë

A post shared by ANESA LIPA ë (@anesalipa) on

 

 

Cheers to 2018 ë

A post shared by ANESA LIPA ë (@anesalipa) on

 

 

Last night ë

A post shared by ANESA LIPA ë (@anesalipa) on

 

 

ë

A post shared by ANESA LIPA ë (@anesalipa) on

 

 

21 Years ë @dukagjinlipa

A post shared by ANESA LIPA ë (@anesalipa) on