Këta fëmijë sot janë personazhet më të famshëm në botë

Këta fëmijë sot janë personazhet më të famshëm në botë

Showbiz prill 21, 2018 - 17:37
Lexo detajet

Në rrjetet sociale qarkullojnë shpesh foto të personazheve të njohur kur ishin ende fëmije dhe askush nuk i njihte.

Por tani që emrat e tyre janë ndër më të lakuarit në botën e showbiz-it dhe jo vetëm kurioziteti për të mësuar sesi dukeshin ata në fëmijërinë e tyre është shumë i madh, shkruan "Zëri.info".  

LEXO EDHE: Kaq të ‘lodhur’ nuk e keni parë asnjëherë Dua Lipen

 Në foton e mëposhtme shihen disa prej tyre duke filluar nga Zayn Malik, Justin Bieber, Princ Harry, Gigi Hadid, Selena Gomez dhe Kendall Jenner. /Zëri/ Image