Këngëtari nga Prizreni por që jeton në Suedi, Yo Truly, publikon këngën e re “Get this money”…

Këngëtari nga Prizreni por që jeton në Suedi, Yo Truly, publikon këngën e re “Get this money”…

Showbiz prill 17, 2018 - 12:38

Këngëtari kosovar por që jeton e vepron në Suedi, Muhamed Koshi, i njohur ndryshe me emrin e tij artistik, Yo Truly, ka sjellur projektin e tij të radhës.

‘Get this money’, mbanë titullin kënga e re e këngëtarit nga Prizreni, i cili jeton e vepron në qytetin e Falkenbergit të Suedisë, shkruan 04 Online. 

Kënga është punuar në gjuhën angleze, ndërsa ka zgjuar vëmendjen e publikut në trojet shqiptare dhe sidomos në Suedi.
04 Online e sjell për ju këngën më të re të Yo Truly.