Geta më ‘hot’ se kurrë shfaqet në bikini

Geta më ‘hot’ se kurrë shfaqet në bikini

Showbiz prill 14, 2018 - 18:43
Lexo detajet

Geta Beqa është një nga femrat me trupin më të mirë në botë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, ku publikon foto e video të ndryshme ku informon dhe ndjekësit e saj se si të mbajnë trupin në formë, shkruan GazetaBlic.

Duke qenë kampione e botës në fitness, ajo është trajnere e preferuar e yjeve të estradës.

Paraqitjet e saj shpeshherë janë dhe provokuese, ku ekspozon më shumë se që duhet.

Image