Adelina Tahiri nis ditën  në oborrin e shtëpisë së saj përrallore

Adelina Tahiri nis ditën në oborrin e shtëpisë së saj përrallore

Showbiz mars 15, 2018 - 09:29
Këngëtarja Adelina Tahiri po shijon çdo moment të jetës.

Lidhja e saj me biznesmenin në moshë, martesa dhe shtatzënia janë vetëm disa nga shkaqet për të cilat ajo po ndihet shumë e lumtur, shkruan lajmi.net

Këtë e ka dhënë vetë ajo nëpërmjet disa intervistave të fundit.

Këngëtarja shqiptare e cila po pritet që shumë shpejt të bëhet nënë mëngjesin e sotëm e ka nisur me plot shije nën rrezet e diellit në oborrin e shtëpisë përrallore të saj dhe burrit të saj biznesmen.

Ditë më parë ajo na ka njoftuar edhe me një kënd të shtëpisë përrallore e cila është e mbuluar me ar.