E pabesueshme çfarë ka komentuar Noizy në fotografinë e Beyonce

E pabesueshme çfarë ka komentuar Noizy në fotografinë e Beyonce

Showbiz mars 12, 2018 - 15:22
Beyonce publikon një fotografi, por komenti i Noizyt do t’ju habis

Diva botërore, Beyonce ka publikuar një fotografi në Instagram së bashku me bashkëshortin e saj Jay Z, transmeton “Zeri.info”.

Në këtë fotografi shihet ajo së bashku me bashkëshortin e saj në një motor, mirëpo mbishkrimi i saj i ka rënë shumë në sy reperit shqiptar Noizy.

Në këtë fotografi Beyonce ka shkruar “ORT 2”, dhe i menjëhershëm ka qenë reagimi i reperit shqiptar, përcjell “Zeri.info”.

Noizy i cili është themeluesi i “OTR”, i ka komentuar Beyonces duke i shkruar “E kemi me 3 jo me 2 me shpirti”, përcjell “Zeri.info”.

Për më shumë shikojeni fotografinë dhe komentin.

Image