Kate Upton e marrin valët e detit, gjatë xhirimeve topless

Kate Upton e marrin valët e detit, gjatë xhirimeve topless

Showbiz shkurt 14, 2018 - 13:52
Modelja, 25 vjeç, - i cili ishte kthyer para kamerës për numrin e vitit 2018 të Sports Illustrated Swimsuit, mori një rrëshqitje të frikshme gati e vzhevshur, gjatë xhirimeve të këtij viti dhe u kapën të gjithë në kamerë.

Upton u bë bashkë me fotografin Yu Tsai në Aruba, duke shkuar në gjatësi shkëmbore për të shkrepur fotografinë e përsosur, ndërsa ishte veshur me vetëm një fund tyli të artë mbi një shkëmb gjigand.

"Unë e pashë me të vërtetë vizionin e fotografisë, por ndërsa unë po ngjitesha në shkëmb unë e shikoja poshtë dhe mendova me vete 'kjo do të përfundojë keq,'" tha ajo në një shkëputje të nxjerë nga xhirimi i saj.

Megjithëse ajo arriti të që pozat e saj të dalin pa vështirësi me sfondin e ujërave të kaltër, oqeani nuk ishte aq i qetë sa shfaqej.

Duke parë kamerën dhe duke u paraqitur në mënyrë të përkryer, modelja - i cili nuk u emërua modelja e ballinës si vitin e kaluar - nuk vuri re një valë para se të binte mbi piedestalin e saj të shkëmbinjve.

Kombinimi i peshës së saj  dhe fuqisë së ujit përfundoi duke e bërë Upton të binte poshtë shkëmbit./Zëri.info/

Image
Image