Xhensila shtatzënë?

Xhensila shtatzënë?

Showbiz shkurt 10, 2018 - 18:46
Ja çka thotë këngëtarja


hensila Myrtezaj gjatë gjithë ditës së sotme është folur se është shtatzënë.

E për këtë çështje ka reaguar edhe vet ajo, shkruan lajmi.net

Ajo ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet duke mbyllur gojën me duar,veprim ky që shpreh habi dhe fotos ia la një shkrim ‘Na Zbuluan’.

Më pas, Xhensi hodhi një tjetër foto ku tha se nuk konfirmoi se është shtatzënë por thjesht ishte një ironizim për mediet.

Pra, tani për tani Xhensi dhe Besi nuk do bëhen prindër./Lajmi.net

Image

Image