Oriola Marashi tërbon turqit

Oriola Marashi tërbon turqit

Showbiz janar 18, 2018 - 20:06

Ajo është një nga modelet më të suksesshme më seksi në vend.

Oriola Marashi pasi u bë pjesë  e OTR është gjithmonë e më e lakuar. 

Veç vëmendjes që ka fituar në Shqipëri, Oriola tashmë është e njohur dhe në Turqi. Një prej fotove të saj duke pozuar është shpërndarë nga brandi i famshëm turk, Tarik Ediz. 

Me anë të këtij postimi bukuroshja shqiptare ka vënë në dukje dhe ngjashmërinë e saj me nënën, që është gjithashtu një emër i njohur. 

“Si Xhoi kam dalë këtu”, shkruan Oriola duke iu drejtuar fotografit shqiptar, Endrit Mërtirit, njofton Express. 

Xhoi Jakaj, nëna e Oriolës njihet si ish drejtoreshë e burgut të grave.Image