Vajza e James Bond-it akuzon Steven Seagal se e sulmoi seksualisht në vitin 2002

Vajza e James Bond-it akuzon Steven Seagal se e sulmoi seksualisht në vitin 2002

Showbiz janar 17, 2018 - 12:02

Akuzat ndaj aktorëve të njohur Hollivudian për ngacmimet seksuale, është bërë kryetemë në mbarë botën.

Së fundmi akuza ka ngritur edhe vajza e aktorit të famshëm James Bond, Rachel Grant, e cila thotë është abuzuar seskualisht nga aktori  njohur  Steven Segal, transmeton Zeri.info.

Rachel Grate, gjatë moshës 25 vjeçare, pohon se u sulmua seksualisht nga Segal, në dhomën e tij të hotel ku ishin duke gjiruar filmin “Out For A Kil” në vitin 2002.

Grant thotë për Sky News se ajo humbi rolin kryesorë pasi refuzoi aktorin Segal që të kryente aktin seksual në hotelet e Bullgarisë.

Image

Avokatët e aktorit Segal mohuan të gjitha akuzat.

"Klienti ynë nuk pranon të ketë një kontakt të tillë me Zonjën Grant dhe ne refuzojmë fuqishëm çdo sulm të supozuar, në veçanti sulmin e supozuar që ndodhi në Sofje, Bullgari, në vitin 2002", tha përfaqësuesi i Seagalit./ZERI

Image