Luana Vjollca, atraktive edhe te dentisti

Luana Vjollca, atraktive edhe te dentisti

Showbiz janar 12, 2018 - 21:09

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca është pa diskutim njëra ndër figurat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo është çdo herë aktive, duke publikuar imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Jo të pakta janë rastet kur ajo duket atraktive dhe tërheqëse, e veshur me shumë stil në përditshmëri.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet mjaft atraktive, e veshur në pantallona dhe një xhaketë të bardhë, gjersa ndodhe tek dentisti.

Flokët prej biondeje i japin asaj një pamje edhe më tërheqëse, gjersa nuk ka refuzuar të promovojë edhe buzëqeshjen e saj, si pasojë e vizitave të rregullta te dentisti.

Aktualisht, ajo vazhdon të drejtojë programin e të dilave “Shiko kush luan” në Top Channel.

Image

Image