Marina apo Luana...? Ja kujt i kushtojnë më shtrenjtë veshjet

Marina apo Luana...? Ja kujt i kushtojnë më shtrenjtë veshjet

Showbiz janar 12, 2018 - 13:08

Marina dhe Luana Vjollca janë dy ndër motrat më të famshme në Shqipëri.

Tashmë në dy ekrane të ndryshme, motrat Vjollca janë në kulmin e karrierës së tyre televizive. Të bukura, të suksesshme dhe gjithmonë mjaft të kuruara, ato shfaqen në ekran. Marina dhe Luana duken karaktere të ndryshme.

Edhe sa i përket veshjeve ato kanë stile jo të njëjta. Marina është më serioze, ndërsa Luana është gjithmonë provokuesja. Por edhe pse më provokuesja, Luana duket se nuk shpenzon aq shumë për veshje sa e motra.

(Çizmet Gucci 1350 euro)

 

Image

(Fustani Dolce & Gabbana 2290 euro)

 

Image

(Fustani Valentino 1080 euro)

Image

(Golfi Alexander MCQueen 290 euro)

Image

Faqja “What They Wearin”  në Instagram, publikon veshjet e vajzave bashkangjitur me markën dhe çmimin e tyre.
Marina duket ajo më e fiksuara pas markave të shtrenjta. Si në jetën e përditshme por edhe si në “C’est la Vie”, ajo shfaqet gjithmonë e veshur me rroba të shtrenjta. Nga ana tjetër Luana duket më kursimtare…

Image

(Fustani House Of CB 183 euro)

Image