Publikohet kënga e shumëpritur nga Taylor Swift dhe Ed Sheeran (VIDEO)

Publikohet kënga e shumëpritur nga Taylor Swift dhe Ed Sheeran (VIDEO)

Showbiz janar 12, 2018 - 10:13

Këngëtarja me famë botërore, Taylor Swift, ka publikuar këngën e saj më të re “End Game”, në bashkëpunim me Ed Sheeran dhe Future, shkruan Zeri.info.

Këngëtarja 28 vjeçare, në këtë videoklip shihet me veshje të ndryshme me partnerët e saj si dhe me një superjaht luksoz në vende të ndryshme të botës si Tokio, Japoni, Miami, Florida dhe Londër, Anlgi.

Ndërsa, xhirimet e Taylor ishin zbuluar muajin e kaluar, pasi disa tifozë vunë re se një nga kërcimtarët e saja të kopertinës dukej e ngjashme si Katy Perry./ZERI