Rritet Sala Jashari, realizon fotosesionin më të bukur dhe më joshës ndonjëherë!

Rritet Sala Jashari, realizon fotosesionin më të bukur dhe më joshës ndonjëherë!

Showbiz janar 11, 2018 - 20:59

Sala Jashari vajza e familjes së komandantit legjendar Adem Jasharit tashmë është rritur dhe është bërë aq e bukur.

Ajo ka realizuar një fotosesion në të cilin duket për mrekulli e veshur në fustanet elegante, shkruan Zëri.Info.

Sala ka të realizuar edhe një këngë se bashku me këngëtaren Rovena Stefa, ndërsa këto fotografi të realizuara venë në mëdyshje se a po merret ajo me këngën apo me modelizmin./ZËRI

Image

Image

Image

Image

Image