Sot feston ditëlindjen Shyhrete Behluli (FOTO)

Sot feston ditëlindjen Shyhrete Behluli (FOTO)

Showbiz janar 10, 2018 - 15:25

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyrehte Behluli, sot feston ditën më të veçantë në jetën e saj, transmeton Zeri.info.

Ajo feston ditën e lindjes dhe duke u bazuar në biografinë e saj në internet ajo sot mbush plot 56 vjet.

Lajmin për ditëlindjen e Shyhretes, e ka bërë të ditur vajza e saj Engjellusha, e cila përmes një postimi në Instastory ka uruar mamanë e saj me një dhuratë të bukur./ZERI

 

Image