Noizy dhe Ledri në përfundim te klipit

Noizy dhe Ledri në përfundim te klipit

Showbiz nëntor 14, 2017 - 13:48

Dueti i shumë pritur duket se po i vije fundi, është pikërisht reperi nga Shqipëria Noizy, ai i cili ka publikuar një foto në Instastory, ku shihet me reperin nga Kosova, Ledri Vula dhe artistin me famë botërore, Blerim Destani, transmeton Zeri.info.

Dy reperët shihen në foto shumë të lumtur për bashkëpunimin e parë ndërmjet tyre, ndonëse vite më parë ata kishin probleme. Ata duket se kanë arritur që moti t’i zgjidhin ato dhe të vazhdojnë me klipin e shumëpritur./ZERI