A do ndihet rehat Geti me këtë veprim të Marina Vjollcës

A do ndihet rehat Geti me këtë veprim të Marina Vjollcës

Showbiz nëntor 14, 2017 - 12:20

Moderatorja e njohur shqiptare Marina Vjollca është vajza që i rrëmbeu zemrën reperit kosovar Geotar Selimit i cili çdoherë e ka pas të vështirë në lidhje me femrat, e ato tani komentohen si ish të dashurat e tij.

Është Marina ajo që e vuri reperin në një pikë ta sillte para altarit, muaj më parë ata organizuan një dasmë madhështore në bregdetin shqiptarë. Me shumë vëmendje dhe me detaj u përcoll çdo gjë rreth tyre. Marina Geti festuan në mes shumë të ftuarve si nga jeta publike por edhe nga rrethi familjar.

Në qendër të vëmendjes ishte edhe pushimi i muajit të mjaltit por ishin të kujdesshëm dhe ishin të rralla imazhet nga atje ku ata pushuan.

Tashmë vazhdojnë normalitetin si çift, Marina Vjollca nga largimi i ‘Top Channel’ tani ajo udhëheq emisionin  “C’est la vie” në Klan.

Ky emision ka përmbajtje garuese të shumë personaliteteve nga jeta e muzikës dhe jashtë saj.

Marina në paraqitjet e saja ka shtuar kujdes edhe më të madh, në skenë ajo shfaqet plot elegance. Në fotografin e fundit Marina ka shkrepur një fotografi me një mbishkrim ‘Rehat fare’ me një gotë verë në dorë por edhe me një gjest që I ka vënë kapakun asaj që ka thënë, një shkelje syri e ky veprim a do I pëlqej Getit apo a do ndihet ai rehat.

Image