Shfrytëzoni ditët e fundit të ofertës për pushime në Turqi me zbritje deri në 40%

Shfrytëzoni ditët e fundit të ofertës për pushime në Turqi me zbritje deri në 40%

Lifestyle June 13, 2022 - 13:35

Edhe pak ditë kanë mbetur ku ju mund të përfitoni nga oferta me zbritje për të kaluar pushime fantastike në Turqi me kompaninë Eurokoha.

Me ofertën nga Eurokoha, ju mund të rezervoni pushimet tuaja në destinacionet më të bukura të Turqisë si: Side, Belek, Kemer, Alanya dhe me nisjet që bëhen më 16 dhe 17 qershor, ju mund të përfitoni zbritjen deri 40% nëse rezervoni TANI.

Në çmim janë të përfshira:

• Aviobileta: Prishtinë - Antalya - Prishtinë

• Akomodimin në hotel me pansion të plotë

• Transferi: aeroport - hotel - aeroport

• Të gjitha taksat e aeroportit

Për më shumë informata na kontaktoni në 038 235 235 ose ne zyrat tona te Qafa, te Hoteli Grand dhe Swiss Diamond.

KUJDES: Pasagjerët që udhëtojnë për në Turqi duhet të sigurohen që të kenë minimum 6 muaj validitet në pasaportë!