Rezervo tani pushimet në Ulqin dhe përfito mbi 30% zbritje

Rezervo tani pushimet në Ulqin dhe përfito mbi 30% zbritje

Lifestyle June 07, 2022 - 13:56

Shijoni pushimet luksoze me plotë argëtim në “Azul Beach Resort” në Ulqin dhe duke rezervuar me Eurokoha ju mund të përfitoni zbritje deri në 35% për pushime në këtë resort fantastik.

Azul Beach Resort në Ulqin, është oazë e përsosur e plazhit për familjet, çiftet dhe beqarët që kërkojnë një pushim luksoz plotë argëtim.

Eurokoha ofron zbritje deri në 35% për për rezervimet që bëhen deri me datën 15 Qershor. Për më shumë informata ju mund të kontaktoni në 038 235 235 ose të vizitoni në zyrat e kompanisë Eurokoha që gjenden te Qafa, te Hotel Grand dhe afër Swiss Diamond.

Çka ofron Azul Beach Resort

Ky resort i gjeneratës së re Ultra All-Inclusive në Mal të Zi është oazë e përsosur e plazhit për familjet, çiftet dhe beqarët që kërkojnë një pushim luksoz plotë argëtim.

I vendosur në Long Beach të veçantë në bregdetin jugor të Malit të Zi, plazhi më i gjatë me rërë i Adriatikut, Azul Beach Resort, është vendi për luks, kënaqësi dhe argëtim absolut.

Ky resort oforon për të gjithë mysafirët një stil dhe rehati të pasur brenda 17 hektarëve tokë private:

- 479 dhoma dhe suita

- 12 restorante dhe bare

- 8 pishina, zona më e madhe e pishinës në Adriatik

- Plazh me rërë mbi 50 m të gjerë

- teatër në natyrë

- ambiente konferencash

- objekte sportive

Rezervoni tani për ta trajtuar veten me një pushim pa shqetësime dhe për t'u çlodhur në maksimum.